معرفی ما

فعالیت این واحد تولیدی در سال ۱۳۷۴ در شهرستان سقز واقع در استان کردستان آغاز گردید . چندی نگذشت محبوبیت محصولات این شرکت در پایتخت و بعد مسافت سبب انتقال این واحد به شهر تهران گردید. سپس در سال ۱۳۸۵ به شهرک صنعتی مامونیه منتقل گردید.از آن پس شرکت داراپلاستیک غرب سهم عمده ای در تامین فیلم های پلی اتیلن کشور ایفا کرد.

در همان سال در راستای حفاظت از محیط زیست بطور آزمایشی شروع به تولید نایلکس های تجزیه پذیر نمود و توانست طول عمرفیلم های پلاستیکی را به کمتر از ۵ سال کاهش دهد و در سال ۱۳۸۹ بعنوان اولین تولید کننده نایلون و نایلکس های تجزیه پذیر این محصولات را آغاز نمود.  تولید انبوه در سال ۱۳۹۱ به دنبال افزایش تقاضا ، طرح توسعه این شرکت آغاز گردید و ظرفیت تولید آن به 9000 تن در سال افزایش یافت. اکنون شرکت داراپلاستیک غرب با دارا بودن انواع ماشین آلات تولید نایلون و نایلکس ( یک لایه و سه لایه )،چاپ فلکسو و هلیو تا ۸ رنگ و انواع ماشین آلات دوخت و برش آماده ارائه خدمات به مشتریان است.

این شرکت در سال ۱۳۹۵ با راه اندازی ماشین چاپ فلکسو سیلندر مرکزی ۸ رنگ آلمانی توانست در زمره چاپخانه های مطرح کشور قرار گیرد .

 

تماس با ما
آدرس : تهران ، سعادت آباد ، بلوار فرهنگ ، خیابان معارف ، خیابان آبشار ، پلاک 3 ، ساختمان بیژن ، طبقه 5 ، واحد 20
کد پستی : 1997746445
تلفن : 88688884 -  26740508  -  26740509
فکس : 22065316
ایمیل : info@daraplast.ir
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دارا پلاستیک غرب می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح