پلاستیک تجزیه پذیر

پلاستیک تجزیه پذیر چیست ؟

آنچه مسلم است پلاستیک ها یی که دارای ضخامت کم هستند و جمع آوری آن و بازیافتش پس از مصرف مقرون به صرفه نیست و در طبیعت رها می شود و بدلیل عمر طولانی حدود ۲۰۰ سال علاوه بر آلودگی منظر باعث آسیب جدی به محیط زیست خاک و جانداران می گردد. از طرفی این پلاستیک ها بدلیل ارزانی ، سبکی ، حجم کم ، انعطاف پذیری وتحمل بار زیاد جایگزین بسته بندی های  دیگر شده است و مصرف آنها در بخش فروشگاهی ، خانگی ، صنعتی و کشاورزی رو به رشد است. بنابراین تجزیه پذیرکردن  این نوع پلاستیک ها درباره زمانی ۲ تا ۵ سال کمک بزرگی به محیط زیست است.

شرکت تولیدی دارا پلاستیک غرب اولین شرکتی است در ایران که این تکنولوژی را بکار گرفت، تبلیغ کرد و بصورت انبوه عرضه نموده و پس از تدوین استاندارد ملی اولین شرکت دارنده نشان ملی استاندارد پلاستیک اکسازیست تخریب پذیر در ایران است.

استاندارد بودن این محصول به مشتریان این اطمینان را می دهیم که شرکت دارا پلاستیک غرب با نظارت و نمونه برداری مستمر و

ارسال آن به آزمایشگاه مورد تایید سازمان ملی استاندارد همواره مود ارزیابی قرار می گیرد.

شرکت دارا پلاستیک غرب تحت لیسانس شرکت   Wells انگلستان  با استفاده از مواد افزودنی   Revert   قادر است انواع محصولاتش را بصورت تجزیه پذیر استاندارد تولید می کند.

پلاستیک های تجزیه پذیر چگونه تجزیه می شوند؟

با استفاده از افزودن Revert  محصول  شرکت   Wells  انگلستان این نوع پلاستیک ها پس از سپری شدن بازه زمانی عمر مفید  بر اثر برخورد عوامل طبیعی همچون نور خورشید ، اکسیژن یا رطوبت به روش اکسیداسیونی زنجیره های کربن شکسته می شود با کاهش جرم مولکولی ابتدا شکننده شده سپس خرد می شود ودر نهایت به هیدروژن و اکسیژن تبدیل می گردد.

مراحل تجزیه کیسه های تجزیه پذیر :

تماس با ما
آدرس : تهران ، سعادت آباد ، بلوار فرهنگ ، خیابان معارف ، خیابان آبشار ، پلاک 3 ، ساختمان بیژن ، طبقه 5 ، واحد 20
کد پستی : 1997746445
تلفن : 88688884 -  26740508  -  26740509
فکس : 22065316
ایمیل : info@daraplast.ir
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دارا پلاستیک غرب می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح